دور حذفی مسابقات TI5 – پیش نمای براکت برنده ها

يكشنبه 1394/05/11 23:05


دور حذفی مسابقات TI5 – پیش نمای براکت برنده ها

دور گروهی مسابقات اینترنشنال 2015 یا همان TI5 پر از فراز و نشیب و زیبایی های خاص خودش بود. تیم هایی مانند iG، VG و VP موفق نشدند تا در بین چهار تیم برتر گروه خود قرار بگیرند و به براکت بازنده ها رفتند، در حالی که تیم هایی مانند Complexity و CDEC با شگفتی آفرینی به براکت برنده ها راه یافتند.

 

در این نوشته، پیش نمایی از بازیهای دور اول مرحله حذفی در براکت برنده ها را ارائه میکنیم.

 

LGD در برابر Team Empire

اولین بازی براکت برنده ها بین این دو تیم خواهد بود. اگرچه LGD از ابتدا به عنوان یک تیم قدرتمند شناخته شده بود اما کمتر کسی پیش بینی می کرد که آنها با اقتدار تیم اول گروه خود شوند. در گروهی که تیم هایی مانند Team Secret و Cloud 9 وجود داشتند. در طرف دیگر Team Empire نمایش متوسطی ارائه دادند و در حالی که امتیازشان با تیم VP مساوی بود، به لطف برنده شدن در بازی رو در رو به براکت برنده ها راه یافتند.

مسلما در این بازی از LGD انتظار بیشتری می رود و آمار پیش بینی های این بازی روی سایت ما نیز تاکنون نشان می دهد که هواداران ایرانی دوتا 2 نیز شانس بیشتری برای LGD قائل هستند. شما هم می توانید با رفتن به صفحه‌ی این مسابقه پیش بینی خود را از این بازی ارائه دهید تا در مسابقه پیش بینی ایران دوتا 2 برای تورنمت TI5 شرکت داده شوید و در صورت برنده شدن از جوایز آن بهره مند شوید.

 

CDEC در برابر Cloud9

CDEC مسلما پدیده‌ی نوظهور چینی هاست. آن ها در حالی که از طریق مسابقات Wildcard به جمع 16 تیم تورنمنت رسیده بودند، با یک نمایش فوق العاده در مرحله‌ی گروهی با کسب 15 امتیاز در کنار EG دو تیم برتر گروه خود را تشکیل دادند. در طرف دیگر Cloud9 نیز نمایش زیبایی ارائه کرده است و تنها مشکل این تیم توانایی استفاده از موقعیت برتری در بازی ها و تمام کردن بازی به نفع خودشان است. در صورت حل این مشکل، Cloud9 نیز جزو تیم های قدرتمند این مرحله خواهد بود.

انتظار می رود که این بازی یکی از نزدیک ترین بازی‌های این دور باشد. طبق آمار پیش بینی های ایران دوتا 2، تیم CDEC کمی بیشتر مورد استقبال هواداران ایرانی است. شما هم می توانید با رفتن به صفحه‌ی این مسابقه پیش بینی خود را از این بازی ارائه دهید تا در مسابقه پیش بینی ایران دوتا 2 برای تورنمت TI5 شرکت داده شوید و در صورت برنده شدن از جوایز آن بهره مند شوید.

 

EG در برابر Complexity

Complexity نیز بدون شک یکی از پدیده های مسابقات امسال بوده است و در حالی که پیش بینی می شد آن‌ها یکی از چهار تیم ضعیف مسابقات باشند، با یک نمایش دور از انتظار به براکت برنده ها راه پیدا کردند و حالا در برابر EG که یکی از شانس های اصلی قهرمان محسوب می‌شده قرار گرفته‌اند. در طرف دیگر EG که با یک نمایش قدرتمند یکی از شانس‌های اصلی قهرمانی است بدون شک مورد استقبال بیشتر هواداران دوتا 2 است.

آمار پیش بینی سایت ما نیز نشان می دهد که اکثریت قریب به اتفاق هواداران ایرانی، EG را برنده‌ی این بازی می‌دانند. شما هم می توانید با رفتن به صفحه‌ی این مسابقه پیش بینی خود را از این بازی ارائه دهید تا در مسابقه پیش بینی ایران دوتا 2 برای تورنمت TI5 شرکت داده شوید و در صورت برنده شدن از جوایز آن بهره مند شوید.

 

Team Secret در برابر EHOME

و در نهایت بازی محبوب ترین تیم مسابقات از دید هواداران یعنی Team Secret در برابر EHOME که نمایش خوبی در گروه خود داشت و بدون باخت (اما با 5 مساوی) از گروه خود به براکت برنده ها صعود کرد. اما کماکان شانس EHOME در برابر تیمی به قدرت Team Secret اندک خواهد بود.

طبیعتا آمار ما نیز نشان می‌دهد هواداران ایرانی دوتا 2 نظر به برد Team Secret در این بازی دارند که با توجه به قدرت این تیم و همچنین حضور Kuroky ستاره‌ی ایرانی‌الاصل دوتا در این تیم قابل انتظار است. شما هم می توانید با رفتن به صفحه‌ی این مسابقه پیش بینی خود را از این بازی ارائه دهید تا در مسابقه پیش بینی ایران دوتا 2 برای تورنمت TI5 شرکت داده شوید و در صورت برنده شدن از جوایز آن بهره مند شوید.

 

فراموش نکنید که جدول مسابقات TI5 روی سایت ما به طور مداوم در حال به روز رسانی است. برای دنبال کردن مسابقات جذاب TI5 با ما همراه باشید.

 

نویسنده: ایران دوتا 2

برای ثبت نظر باید از طریق حساب استیم خود به سایت وارد شوید.


نظرات کاربران

۳ سال قبل
امید وارم امید وارم مس سال پیش نشه :| فک کنم امسال secret EG LGD EHome بیان بالا...........
۳ سال قبل
team secret <3