LGD پس از شکست Empire به مصاف CDEC می رود

چهارشنبه 1394/05/14 19:54


LGD پس از شکست Empire به مصاف CDEC می رود

LGD در نخستین رویارویی اش در براکت برندگان، 2-1 برابر Empire به پیروزی رسید و در گام بعدی باید به مصاف تیم شگفتی ساز CDEC برود.Empire هم نمایش خوبی تا به این جا از خود نشان داده است اما نتوانست درمقابل تیم قدرتمند LGD دوام بیاورد. گرچه مسابقات برای آنها به پایان نرسیده و باید در براکت بازندگان به مصاف MVP.PHX بروند. 

خلاصه ای از بازی LGD در برابر Empire

بازی نخست:LGD درفتی هوشمندانه و چند منظوره داشت:Tuskar و Dazzle برای آغاز بازی و PL و SS برای اواخر بازی.

در طرف دیگر Empire اگر می خواست پیروز میدان باشد، بایستی زیر 30 دقیقه کار را تمام می کرد؛ زیرا اگر بازی بیش از 30 دقیقه طول می کشید، هیرویی برای مقابله با PL در دستشان نبود.که همین طور هم شد.در پایان بازی PL غیرقابل توقف و SS هم با BloodStoneی که تا لول 14 شارژ شده بود، بازی را به نفع LGD تمام کردند.

بازی دوم: Empire با یک درفت طمعکارانه AM، QoPو Magnus را انتخاب کرد تا بار خود را برای آخر بازی بسته باشد. درطرف دیگر LGD اصلا درفت خوبی نداشت و با هیرو هایی که انتخاب کرد، در آخر بازی به مشکل خورد. بعلاوه اینکه AM و Disruuptor، در مهار StormSpirit بسیار خوبند.پس Maybe(کری تیم LGD) کار سختی را برابر این دو هیرو داشت.

بازی بسیار خوب برای AM و QoP شروع شد و این دو تا دقیقه 6، حدود 40 LH داشتند.

درحالی که بازی به نفع Empire پیش می رفت، LGD خوب پوش می دادند و تا دقیقه 22 تنها دو تاور برای Empire باقی مانده بود. درحالی که AM در حال فارم در جنگل بود.

Silent )کری تیم Empire) به بازی فوق العاده خود با AM ادامه داد، به طوری که تا دقیقه 25 دیگر قابل مهار نبود.

سرانجام این بازی به نفع Empire به پایان رسید.

بازی سوم:LGD در این بازی طوری درفت کرد تا بتواند به خوبی PL را مهار کند. Maybe هم که تا اینجای رقابت ها بسیار عالی ظاهر شده است با انتخاب ESpirit و با همکاری Xiao8 توانستند تا دقیقه 6 بازی، 4 کیل داشته باشند. Lina و PL هم کاملا مهار شده و نمی توانستند فارم داشته باشند. درنتیجه بازی یکطرفه به نفع LGD شد؛ بطوریکه تا دقیقه 13، بازی 15-3 به نفع LGD بود! آنها این روند را تا آخر ادامه دادند بطوریکه Empire از 3 کیل بالاتر نرفت  و 22-3 بازی را واگذار کرد.

 

نویسنده: ایران دوتا 2

برای ثبت نظر باید از طریق حساب استیم خود به سایت وارد شوید.