CDEC در انتظار تکمیل شگفتی در آستانه روز نهایی TI5

شنبه 1394/05/17 13:43


CDEC در انتظار تکمیل شگفتی در آستانه روز نهایی  TI5

روز پنجم مرحله حذفی مسابقات TI5 با مشخص شدن سه تیم برتر مسابقات به پایان رسید تا این تیم ها فردا و در روز پایانی مسابقات برای رتبه های اول تا سوم به رقابت بپردازند.

 

مهمترین بازی امروز، فینال براکت برنده ها بین EG، تیم محبوب آمریکایی و CDEC،  پدیده‌ی نوظهور چینی ها در این رقابت ها بود. در حالی که باز هم بیشتر هواداران شانس CDEC را کمتر از رقیب خود میدانستند، این تیم با اقتدار و با نتیجه 2 بر صفر EG را شکست داد تا شگفتی آفرینی خود را با حضور در فینال بزرگ کامل کند. تیمی که از طریق Wildcard به عنوان یکی از دو تیم آخر وارد اولین تجربه خود در TI شده بود، حالا اصلی ترین شانس قهرمانی است و حتی ما نیز که چند روز پیش در خبری از شگفتی آفرینی این تیم و قدرت آن ها نوشته بودیم، انتظار این نمایش قدرتمند از آن ها را نداشتیم.

 

در بازی دیگر امروز، تیم LGD ابتدا با برتری در برابر تیم VP و پس از آن برتری در یک مصاف کاملا چینی در برابر تیم VG، فینالیست سال گذشته، به فینال براکت بازنده ها رسید و باید فردا در برابر EG شانس خود را برای حضور در فینال بزرگ بیازماید. جایی که CDEC منتظر برنده شان خواهد بود تا شگفتی خود را کامل کند. بسیاری از هواداران مایل به صعود EG به فینال هستند تا فینال تماما چینی نباشد و از جذابیت رقابتی بین قاره ای و تقابل سبک های متفاوت برخوردار شود.

 

نظر شما چیست؟

آیا EG می تواند راهی فینال شود؟ پیش بینی کنید.

آیا CDEC می تواند قهرمان TI5 شود؟ پیش بینی کنید.

 

 

نویسنده: ایران دوتا 2

برای ثبت نظر باید از طریق حساب استیم خود به سایت وارد شوید.


نظرات کاربران

۳ سال قبل
LGD team kheyli bahoshie. to baziayi ke azash didam bazi bakhtaro yek dafe bar ax mikone. man fek konam LGD rahie final mishe vali ba inke tarafdar LGD hastam vali fek konam CDEC emsal shegefti mikone va ghahreman mishe :D