CDEC، تیمی که نباید دست کم گرفته شود

پنجشنبه 1394/05/08 19:39


CDEC، تیمی که نباید دست کم گرفته شود

این روز ها در شهر سیاتل، دوستداران دوتا شاهد بازی های تاریخی تیم جوان CDEC هستند. تیمی که در پایان روز سوم با کسب 12 امتیاز، نه تنها خود را بالاتر از تیم های بزرگی چون EG، V.P ،VGو EHOME در صدر گروه B می بیند، حتی صعود خود به گروه برندگان(winners bracket) را نیز مسجل کرده است(در حالی که هنوز دو رویارویی پیش رو دارد.)

این تیم که در آغاز رقابت های TI5 حتی به طور مستقیم دعوت نشده بود و مجبور بود تا برای شرکت در تورنومنت، یکی از دو تیمی باشد که از طریق WildCard در تورنومنت حضور می یابد، حالا به تیمی حتی در اندازه های قهرمانی به نظر می رسد!

نتایج این تیم تا به حال فراتر از حد انتظار بوده است و به جز باخت به V.P، سایر بازی های خود را برابر تیم هایی چون MVP.H6 ،Empire ،NewBee و VG با بازی بی نقص خود برده است.

و حال تیمی که دو بازی دیگر برابر EG و EHOME پیش رو دارد و در روز سوم با لغزش EG در برابر Empire توانست 12 امتیازی شده و در صدر قرار گیرد.حال باید دید که EG می تواند با غبله بر CDEC در آخرین روز مرحله گروهی TI5 دوباره به صدر برگردد یا CDEC به روند شگفت انگیز خود ادامه خواهد داد.

تیمی که VG را تحقیر کرد و از این به بعد هم در تورنومنت، زنگ خطری برای سایر تیم هایی است که خود را مدعی فتح این تورنومنت می دانند.

پیشنهاد ما هم به شما، تماشای رویارویی این پدیده نوظهور درمقابل EG است.

نویسنده: ایران دوتا 2

برای ثبت نظر باید از طریق حساب استیم خود به سایت وارد شوید.