پایان مسابقات اینترنشنال 2016 و آغازی برای ایران دوتا 2

جمعه 1395/05/29


پایان مسابقات اینترنشنال 2016 و آغازی برای ایران دوتا 2

مسابقات اینترنشنال 2016 یا همان TI6 با قهرمانی تیم چینی Wings به پایان رسید. تیم های آمریکایی DC و EG نیز در مقام های دوم و سوم قرار گرفتند. تیم اول برنده ی جایزه ی بی سابقه ی 9 میلیون دلاری شد و تیم های دوم و سوم به ترتیب حدود 3.4 و 2.1 میلیون دلار برنده شدند.

این مسابقات که با جوایزی بیش از 20 میلیون دلار رکورد بیشترین جایزه تاریخ مسابقات ورزش الکترونیک و به طور کلی ورزشی را از آن خود کرد، در شهر سیاتل امریکا محل تولد بازی دوتا 2 برگزار شد. این مسابقات را میتوان از ابعاد مختلف مورد بررسی قرار داد، اما بدون شک مهمترین بعد آن نمایش پیشرفت شگفت انگیز و سریع ورزش الکترونیک در جهان است. همان طور که می دانید، ایران دوتا 2 برای اولین بار به عنوان یک رسانه ی فارسی زبان در محل مسابقات حضور داشت و گزارش ها و تصاویری را نیز از این مسابقات برای شما مخاطبان عزیز ارسال کرد.

در تمام طول مسابقات، برنامه ها و نتایج و جدول مسابقات به صورت لحظه به لحظه روی سایت ایران دوتا 2 قابل مشاهده بودند، و همچنین در صفحه پوشش ویژه خبری نیز اخبار کوتاه و تصاویری از صفحه اینستاگرام ما منتشر می شد. مطالب این صفحه نیز مستقیما به کانال تلگرام ما ارسال می شد تا همه دوستداران دوتا 2 به بهترین نحو در جریان مسابقات قرار بگیرند. تصاویر انحصاری زیادی از اتفاقات مسابقات و حواشی آن ها روی صفحه اینستاگرام ما قرار گرفت که با استقبال زیادی از سوی مخاطبان عزیز قرار گرفت.

یکی از اتفاقات مهم دیگر حضور ایران دوتا 2 در روز نشست خبری بود که حاصل آن تهیه گزارش با چند چهره مشهور دوتا 2 در جهان بود. تمامی این محتوا در قالب یک سری ویژه برنامه از ایران دوتا 2 منتشر خواهد شد.

مسابقات پیش بینی ما هم طبق معمول با شرکت علاقه مندان انجام شد و برندگان آن اعلام شدند. تعداد شرکت کنندگان نسبت به تورنمت قبلی (The Manila Major) تقریبا دو برابر شده بود و قصد داریم این مسابقات را برای تورنمنت های بیشتری در آینده ترتیب دهیم.

تمامی این فعالیت ها حاصل زحمات شبانه روزی بود که با عشق و علاقه و هزینه شخصی انجام شد. امیدواریم این فعالیت ها آغازی باشد برای فصل جدیدی از دوتا 2 و ورزش الکترونیک در ایران، و شروعی برای گسترده تر شدن فعالیت های ایران دوتا 2 در این زمینه. فراموش نکنید که حمایت شما نیروی محرکه ی اصلی تمام این فعالیت هاست، پس ما را در همه شبکه های اجتماعی دنبال کنید و در فعالیت های ما سهیم باشید و نظرات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید.

 

نویسنده: ایران دوتا 2

برای ثبت نظر باید از طریق حساب استیم خود به سایت وارد شوید.


نظرات کاربران

۳ سال قبل
من دنبال تیم میگردم ای دی استیم:359642486 تو همه نقش ها بازی کردم و البته خوبم هستم ولی یخورده تو Hard Carry مشکل دارم. توی Off Lane معمولا بهتر بازی میکنم
۳ سال قبل
با تشکر از پیگیری شما. متاسفانه حجم کار خیلی زیاده و منابع ما محدوده ولی حتما به زودی آماده ش می کنیم
۳ سال قبل
Dametun Garm Parcahmetun balast. Vizhe barname Haro ro key montasher mikonid ?!
۳ سال قبل
من هر روز سایتو چک میکنم به امید گزارش ویژتون ولی هر روز میبینم خبری نیست .... لطفا سعی کنید هرچی زودتر آمادش کنید منتطریم ممنون