پوشش مسابقات The Manila Major توسط ایران دوتا 2 با مسابقات پیش بینی، جوایز و قرعه کشی

چهارشنبه 1395/03/05


پوشش مسابقات The Manila Major توسط ایران دوتا 2  با مسابقات پیش بینی، جوایز و قرعه کشی

مفتخریم که بدین وسیله به همه‌ی طرفداران دوتا 2 اعلام نماییم که مرحله‌ی اصلی جام معتبر The Manila Major توسط ایران دوتا 2 تحت پوشش قرار خواهد گرفت. بدین ترتیب شما می توانید در حین این مسابقات از امکانات زیر بهره مند شوید:

- بررسی برنامه‌ی مسابقات پیش رو به تاریخ و ساعت ایران و همچنین مطلع شدن از نتایج مسابقات انجام شده. (البته این امکان همواره و برای همه‌ی مسابقات حرفه‌ای دوتا 2 در قسمت مسابقات بخش دوتاآرنا ارائه می‌گردد.)

- بررسی جدول مسابقات و وضعیت قرارگیری تیم‌ها در جدول

- پوشش خبری مسابقات و تحلیل مسابقات به زبان فارسی

- مسابقات پیش بینی برای اعضای ایران دوتا 2. شما همگام با انجام مسابقات و قبل از شروع هر مسابقه می توانید آن‌ را پیش‌بینی کنید و برای هر پیش‌بینی درست امتیاز جمع کنید. در نهایت به کسانی که بیشترین امتیاز را در طول مسابقات جمع‌آوری کرده باشند، جوایزی از طرف ایران دوتا 2 اهدا خواهد شد.

برای دسترسی به تمامی این امکانات می توانید به صفحه‌ی ویژه‌ی مسابقات The Manila Major 2016 در ایران دوتا 2 مراجعه کنید.

به زودی منتظر انتشار جزییات بیشتر در مورد جوایز مسابقات پیش‌بینی و جزییات آن باشید. برای اطلاع از نحوه‌ی پیش‌بینی کردن مسابقات در ایران دوتا 2 به این مقاله مراجعه کنید.

 

همچنین به مناسبت اعلام این خبر و به منظور قدردانی از شما عزیزان برای پخش این خبر در میان دوستان دوتاباز خود یک قرعه کشی برای اهدای یک عدد Battle Pass مسابقات The International 2016 انجام خواهد شد. توجه کنید که می توانید شانس خود را برای برنده شدن با به اشتراک گذاری لینک دعوتی که مخصوص به شماست افزایش دهید. به ازای هر نفر که از لینک شما وارد قرعه کشی شوند و در آن شرکت کنند، یک امتیاز اضافه به شما تعلق می گیرد. برای آگاهی از جزییات این قرعه‌کشی به صفحه‌ی مخصوص قرعه‌کشی مراجعه کنید.

به امید رضایت شما عزیزان. ما را از نظرات ارزشمند خود مطلع سازید.

 

 

نویسنده: ایران دوتا 2

برای ثبت نظر باید از طریق حساب استیم خود به سایت وارد شوید.


نظرات کاربران

۳ سال قبل
سلام. مسابقات پیش بینی باز شد. ممنون از پیگیری
۳ سال قبل
سلام قسمت نظرسنجی رو برای مسابقات مانیلا باز نمیکنید؟