دوستان عزیز،
حدود هفت سال پیش که وبسایت ایران دوتا2 را راه‌اندازی کردم، در آغاز مسیر مهاجرت بودم و در تنهایی غربت. علاقه‌ام به دوتا فراتر از یک سرگرمی بود. ترکیب عجیبی ازعشق و اعتیاد که شاید بسیاری از شما مشابهش را تجربه کرده اید و شاید گاهی از این که دیگران درکتان نمی‌کنند ناراحت یا عصبانی می‌شوید. برای من، دوتا یادآور روزهایی بود که ساعتها در کنار دوستان در سایت کامپیوتر دانشکده می‌نشستیم، برای هم کُری می‌خواندیم، بازی می‎کردیم، تحلیل می‌کردیم، تماشا می‌کردیم، از هر دری می‌گفتیم و حتی گاهی درس و دانشگاه را قربانیش می‌کردیم. دوتا برای من محور اصلی همان باهم‌بودن‌هایی بود در دوره‌ای که عبورش نه تنها دردناک بود، بلکه سایه‌ی غربت را سنگین‌تر می‌کرد. وقتی پس از چند ماه هم‌خانه‌ی جدیدم که امریکایی بود دوتاباز از آب درآمد، رفاقتمان به سرعت قوت گرفت و دوتا دوباره قسمت مهمی از زندگیم شد. واقعا تامل‌برانگیز است که یک بازی به سادگی می تواند دو نفر را از دو نقطه‌ی متفاوت جغرافیایی و فرهنگی به سرعت با هم آشنا کند. در همین دوران بود که از علاقه‌ام به دوتا و تجربه‌ام در نرم‌افزار و توسعه وب، و نیازم به ارتباط با جامعه‌ی ایرانی همسن و سالم، پروژه‌ی ایران دوتا2 متولد شد و چند سال به اشکال مختلف در کنار درس و کار مرا به خودش مشغول کرد. با این که سال‌هاست هیچ فرصت و زمانی برای پیش‌برد سایت نداشته ام و زیر بار مسئولیت‌ها دوتا را به طور کامل –اگرچه به سختی- ترک کردم، این سایت کماکان هر ماه میهمان هزاران بازدیدکننده است که خیلی‌هاشان مثل برادر کوچکتر خودم ده سال یا بیشتر از من جوانترند و علاقه‌شان به دوتا من را به یاد سال‌های پیش خودم می‌اندازد. چند ماه پیش که شغلم در مایکروسافت را ترک کردم و به همراه یکی از دوستان یک استودیوی بازی‌سازی در سیاتل راه‌اندازی کردم، یکی از اهدافم از این کار اختصاص وقت بیشتر به مسائلی بود که برایم مهم‌تر و جذاب‌تر است. ارتباط با نسل جوان(تر) ایران که سالهاست از آن دور بودم یکی از این مسائل است. یک صفحه‌ی اینستاگرام باز کردم تا در آن درباره‌ی فراز و نشیب‌های زندگی، تحصیل، کار، بازی، هنر، سفر و همچنین برخی از چیزهایی که دوست داشتم سالها پیش کسی به خودم می‌گفت صحبت کنیم. یکی از مسائلی که دوست دارم راجع بهش صحبت کنیم تجربه‌ام در زمینه‌ی اعتیاد به دوتا و تعادل بین تفریح، مسئولیت‌ها، روابط و سایر ابعاد زندگی است. چیزی که برای خودم سختی‌ها و درس‌های زیادی به دنبال داشته. اگرعلاقه مندید و دوست دارید در ارتباط باشیم، این صفحه اینستاگرام را دنبال کنید.

لینک صفحه اینستاگرام

لینک وبسایت شخصی (فعلا به زبان انگلیسی ولی به زودی بخش فارسی هم اضافه می کنم)

به امید دیدارتان، معین

پوشش مسابقات The Manila Major توسط ایران دوتا 2 با مسابقات پیش بینی، جوایز و قرعه کشی

چهارشنبه 1395/03/05


پوشش مسابقات The Manila Major توسط ایران دوتا 2  با مسابقات پیش بینی، جوایز و قرعه کشی

مفتخریم که بدین وسیله به همه‌ی طرفداران دوتا 2 اعلام نماییم که مرحله‌ی اصلی جام معتبر The Manila Major توسط ایران دوتا 2 تحت پوشش قرار خواهد گرفت. بدین ترتیب شما می توانید در حین این مسابقات از امکانات زیر بهره مند شوید:

- بررسی برنامه‌ی مسابقات پیش رو به تاریخ و ساعت ایران و همچنین مطلع شدن از نتایج مسابقات انجام شده. (البته این امکان همواره و برای همه‌ی مسابقات حرفه‌ای دوتا 2 در قسمت مسابقات بخش دوتاآرنا ارائه می‌گردد.)

- بررسی جدول مسابقات و وضعیت قرارگیری تیم‌ها در جدول

- پوشش خبری مسابقات و تحلیل مسابقات به زبان فارسی

- مسابقات پیش بینی برای اعضای ایران دوتا 2. شما همگام با انجام مسابقات و قبل از شروع هر مسابقه می توانید آن‌ را پیش‌بینی کنید و برای هر پیش‌بینی درست امتیاز جمع کنید. در نهایت به کسانی که بیشترین امتیاز را در طول مسابقات جمع‌آوری کرده باشند، جوایزی از طرف ایران دوتا 2 اهدا خواهد شد.

برای دسترسی به تمامی این امکانات می توانید به صفحه‌ی ویژه‌ی مسابقات The Manila Major 2016 در ایران دوتا 2 مراجعه کنید.

به زودی منتظر انتشار جزییات بیشتر در مورد جوایز مسابقات پیش‌بینی و جزییات آن باشید. برای اطلاع از نحوه‌ی پیش‌بینی کردن مسابقات در ایران دوتا 2 به این مقاله مراجعه کنید.

 

همچنین به مناسبت اعلام این خبر و به منظور قدردانی از شما عزیزان برای پخش این خبر در میان دوستان دوتاباز خود یک قرعه کشی برای اهدای یک عدد Battle Pass مسابقات The International 2016 انجام خواهد شد. توجه کنید که می توانید شانس خود را برای برنده شدن با به اشتراک گذاری لینک دعوتی که مخصوص به شماست افزایش دهید. به ازای هر نفر که از لینک شما وارد قرعه کشی شوند و در آن شرکت کنند، یک امتیاز اضافه به شما تعلق می گیرد. برای آگاهی از جزییات این قرعه‌کشی به صفحه‌ی مخصوص قرعه‌کشی مراجعه کنید.

به امید رضایت شما عزیزان. ما را از نظرات ارزشمند خود مطلع سازید.

 

 

نویسنده: ایران دوتا 2

برای ثبت نظر باید از طریق حساب استیم خود به سایت وارد شوید.


نظرات کاربران

۶ سال قبل
سلام. مسابقات پیش بینی باز شد. ممنون از پیگیری
۶ سال قبل
سلام قسمت نظرسنجی رو برای مسابقات مانیلا باز نمیکنید؟