دوستان عزیز،
حدود هفت سال پیش که وبسایت ایران دوتا2 را راه‌اندازی کردم، در آغاز مسیر مهاجرت بودم و در تنهایی غربت. علاقه‌ام به دوتا فراتر از یک سرگرمی بود. ترکیب عجیبی ازعشق و اعتیاد که شاید بسیاری از شما مشابهش را تجربه کرده اید و شاید گاهی از این که دیگران درکتان نمی‌کنند ناراحت یا عصبانی می‌شوید. برای من، دوتا یادآور روزهایی بود که ساعتها در کنار دوستان در سایت کامپیوتر دانشکده می‌نشستیم، برای هم کُری می‌خواندیم، بازی می‎کردیم، تحلیل می‌کردیم، تماشا می‌کردیم، از هر دری می‌گفتیم و حتی گاهی درس و دانشگاه را قربانیش می‌کردیم. دوتا برای من محور اصلی همان باهم‌بودن‌هایی بود در دوره‌ای که عبورش نه تنها دردناک بود، بلکه سایه‌ی غربت را سنگین‌تر می‌کرد. وقتی پس از چند ماه هم‌خانه‌ی جدیدم که امریکایی بود دوتاباز از آب درآمد، رفاقتمان به سرعت قوت گرفت و دوتا دوباره قسمت مهمی از زندگیم شد. واقعا تامل‌برانگیز است که یک بازی به سادگی می تواند دو نفر را از دو نقطه‌ی متفاوت جغرافیایی و فرهنگی به سرعت با هم آشنا کند. در همین دوران بود که از علاقه‌ام به دوتا و تجربه‌ام در نرم‌افزار و توسعه وب، و نیازم به ارتباط با جامعه‌ی ایرانی همسن و سالم، پروژه‌ی ایران دوتا2 متولد شد و چند سال به اشکال مختلف در کنار درس و کار مرا به خودش مشغول کرد. با این که سال‌هاست هیچ فرصت و زمانی برای پیش‌برد سایت نداشته ام و زیر بار مسئولیت‌ها دوتا را به طور کامل –اگرچه به سختی- ترک کردم، این سایت کماکان هر ماه میهمان هزاران بازدیدکننده است که خیلی‌هاشان مثل برادر کوچکتر خودم ده سال یا بیشتر از من جوانترند و علاقه‌شان به دوتا من را به یاد سال‌های پیش خودم می‌اندازد. چند ماه پیش که شغلم در مایکروسافت را ترک کردم و به همراه یکی از دوستان یک استودیوی بازی‌سازی در سیاتل راه‌اندازی کردم، یکی از اهدافم از این کار اختصاص وقت بیشتر به مسائلی بود که برایم مهم‌تر و جذاب‌تر است. ارتباط با نسل جوان(تر) ایران که سالهاست از آن دور بودم یکی از این مسائل است. یک صفحه‌ی اینستاگرام باز کردم تا در آن درباره‌ی فراز و نشیب‌های زندگی، تحصیل، کار، بازی، هنر، سفر و همچنین برخی از چیزهایی که دوست داشتم سالها پیش کسی به خودم می‌گفت صحبت کنیم. یکی از مسائلی که دوست دارم راجع بهش صحبت کنیم تجربه‌ام در زمینه‌ی اعتیاد به دوتا و تعادل بین تفریح، مسئولیت‌ها، روابط و سایر ابعاد زندگی است. چیزی که برای خودم سختی‌ها و درس‌های زیادی به دنبال داشته. اگرعلاقه مندید و دوست دارید در ارتباط باشیم، این صفحه اینستاگرام را دنبال کنید.

لینک صفحه اینستاگرام

لینک وبسایت شخصی (فعلا به زبان انگلیسی ولی به زودی بخش فارسی هم اضافه می کنم)

به امید دیدارتان، معین

حضور ایران دوتا 2 در سیاتل برای پوشش مسابقات TI6

سه شنبه 1395/05/05


حضور ایران دوتا 2 در سیاتل برای پوشش مسابقات TI6

بدین وسیله و با افتخار به تمامی دوستداران ایرانی دوتا 2 اعلام می کنیم که ایران دوتا 2 برای مسابقات The International 2016 در شهر سیاتل و در محل مسابقات حضور خواهد داشت و گزارش تصویری انحصاری برای شما عزیزان تدارک خواهد دید. چنین گزارشی که در نوع خود در صحنه‌ی ورزش الکترونیک ایران بی‌سابقه است، به کوشش تیم ایران دوتا 2 و دوستان مستقر در سیاتل آماده خواهد شد. بهترین راه برای دنبال کردن این گزارش تصویری و محتوای ارسالی از تیم ایران دوتا 2، صفحه‌ی اینستاگرام و کانال تلگرام ما خواهد بود. حتما با دنبال کردن ما از ما حمایت کنید.

برنامه های احتمالی این گزارش شامل موارد زیر خواهد بود که بر حسب امکان و در صورت موفقیت تیم مستقر برای انجام هماهنگی‌های لازم  در محل مسابقات به شما عزیزان ارائه خواهد شد.

- ارسال عکس و ویدئو از قسمت‌های مختلف مسابقات شامل داخل سالن برگزاری مسابقات، فروشگاه مسابقات و سایر حواشی مربوطه

- گزارش ویژه از مسابقات پایانی و مهم در دو روز پایانی مسابقات

- تهیه مصاحبه با بازیکنان و تیم‌های معروف دوتا 2

- ...

 

و اما یک خواهش از شما عزیزان...

تهیه چنین گزارشی تنها با لطف و توجه مستقیم تیم ایران دوتا 2 و دوستانی که با هزینه‌ی شخصی حاضر به کمک و انجام این امر مهم شده اند، امکان‌پذیر شده است. برای مثال بلیط گران قیمت مسابقات با هزینه‌ی شخصی تهیه شده است. کمترین چیزی که در قبال این زحمات از همه‌ی هواداران دوتا 2  برمی‌آید، حمایت و ابراز علاقه است. لطفا ما در تمامی شبکه های اجتماعی لایک کنید، دنبال کنید و حمایت کنید. نظرات خود را ارسال کنید و فعال باشید و دوستان خود را دعوت کنید. هرچه تعداد هواداران ما بیشتر باشد، انرژی و انگیزه‌ی ما و همچنین شانس ما برای جذب حمایت بیشتر و بهتر، بالا می رود و به طبع آن کیفیت خدمات ما به شما هم بالاتر می رود. با همین کار ساده می توانید نقش بزرگی در پیشرفت دوتا 2 در ایران ایفا کنید. برای درک اهمیت این موضوع یک مثال میزنم...

 

چرا حمایت بیشتر شما از ایران دوتا 2 بسیار مهم است و در پیشرفت ایران دوتا 2 در ایران تاثیر مستقیم دارد؟

ایران دوتا 2، به عنوان یک سایت مستقل هواداری و خبری مربوط به دوتا 2، درخواست کسب مجوز ورود خبرنگار به محل برگزاری مسابقات را کرده است. این مجوز این امکان را به ما خواهد داد که به آسانی به تمامی نقاط استادیوم دسترسی داشته باشیم و بتوانیم با بازیکنان مصاحبه تدارک ببینیم. شانس دریافت این مجوز برای رسانه‌های پرطرفدارتر و معتبرتر بیشتر است. اگر ما هوادار بیشتری در صفحه اینستاگرام و یا فیسبوک خود داشته باشیم، به طبع شانس بیشتری برای دریافت چنین مجوزهایی داریم و صددرصد کیفیت خدمات ما به مراتب بالاتر خواهد بود. به همین دلیل است که می گوییم بزرگترین سرمایه‌ی ما حمایت شما دوستان است.

 

همچنین مسابقات پیش بینی ما نیز برای این تورنمنت برای همه عزیزان و باز هم به صورت رایگان برگزار خواهد شد. اگر نمی دانید مسابقات پیش بینی چیست، به اینجا بروید. برای دیدن مسابقات پیش بینی قبلی و برندگان آن و نظرات برندگان به اینجا بروید.

 

تاکید دوباره: فراموش نکنید که به حمایت شما نیاز داریم. برای حمایت از ما، می توانید کارهای زیر را انجام دهید:

1- صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید و روی آن فعال باشید.

2- صفحه فیسبوک ما را لایک و دنبال کنید و روی آن فعال باشید.

3- عضو کانال تلگرام ما شوید و پست های ما را در تلگرام به هم رسانی کنید.

4- عضو گروه استیم ایران دوتا 2 شوید.

5- نظرات و پیشنهادات خود را از طریق admin@irandota2.com به ما ارسال کنید.

6- از همه مهم تر: ما را به دوستان خود معرفی کنید و از آن ها بخواهید که کارهای بالا را انجام دهند.

7- اگر فکر میکنید میتوانید به هرصورت دیگر به ما کمک کنید، با ما در ارتباط باشید.

 

 

 

 

 

 

 

با ما همراه باشید تا با خبرهای جذاب بیشتر در خدمت شما باشیم...

 

نویسنده: ایران دوتا 2

برای ثبت نظر باید از طریق حساب استیم خود به سایت وارد شوید.