نتایج گروه A در روز اول مسابقات TI6

پنجشنبه 1395/05/14


نتایج گروه A در روز اول مسابقات TI6

شروعی دشوار برای Wings Gaming

در گروه A، تیم چینی Wings که با چند درخشش قبل از شروع مسابقات اینترنشنال نگاه‌های زیادی را به خود معطوف کرده بود، این جام را چندان آسان شروع نکرد. آنها در بازی اول در برابر EG موفق شدند با برداشتن Viper به عنوان آخرین هیرو، ترکیب قدرتمند Huskar و Dazzle را شکست دهند. اما در بازی دوم به یک استراتژی مشابه باختند تا اولین رویارویی خود را با تساوی در برابر مدافع عنوان قهرمانی به پایان ببرند. اوضاع زمانی برای Wings وخیم شد که آن‌ها در برابر استراتژی جنگنده­ی تیم TnC دو بار زانو زدند و در عین شگفتی مسابقه را به تیم فیلیپینی کم نام و نشان واگذار کردند. در ادامه آن‌ها توانستند تیم Escape Gaming را که روی کاغذ ضعیف‌ترین تیم گروه A بود با نتیجه 2-0 شکست دهند تا التیامی بر زخم باخت قبلی آن‌ها باشد.

 

نبرد نفس­گیر OG و LGD

بدون شک نزدیک‌ترین و پربرخوردترین بازی روز اول رویارویی این دو نام بزرگ از اروپا و چین بود. LGD که یکی مجبور به جایگزین کردن یکی از بازیکنان اصلی خود در این تورنمنت شده است، در حالی توانستند با یک نمایش صبورانه و زیبا بازی اول را از آن خود کنند که در میانه‌ی بازی خیلی از حریف خود عقب افتاده بودند. اما نتواستند این کار را در بازی دوم تکرار کنند و مغلوب بازی خوب OG شدند تا این رویاروی با تساوی به پایان برسد.

 

رویارویی دیدنی OG در برابر Alliance

در بازی اول s4 با هیروی Mirana در لاین وسط ظاهر شد. چیزی که شاید سال­ها در صحنه­ی دوتا حرفه‌ای دیده نشده بود. با این که نمایش او در اوایل بازی خیره کننده بود، اما در نهایت این OG بود که با بازی مطمئن N0tail با Medusa و با فشار زودهنگام توانست تیم Alliance را قبل از به زانو درآورد. در بازی دوم هم همه چیز به سود Alliance آغاز شد و Miracle کاملا تحت فشار قرار گرفته بود، اما یک یورش عجولانه کنترل بازی را از دست آن ها خارج کرد و این OG بود که آرام آرام خود را به بازی برگرداند و باز هم برنده‌ی بازی شد تا با نتیجه 2-0 برنده­ی این رویارویی باشد.

در دو رویارویی دیگر خود، Alliance موفق به پیروزی 2-0 در برابر TnC و تساوی 1-1  با LGD شد.

 

نمایش کم فروغ Na`Vi

Na`Vi با دو تساوی در برابر TnC و Escape Gaming و شکست در برابر EG نتایج ضعیفی کسب کرد.

 

جدول گروه A در پایان روز اول

 

نویسنده: ایران دوتا 2

برای ثبت نظر باید از طریق حساب استیم خود به سایت وارد شوید.