خلاصه روز دوم مرحله گروهی

جمعه 1395/05/15


خلاصه روز دوم مرحله گروهی

کاغذها را پاره کنید! دوتا 2 هیجان انگیزتر و زیباتر از چیزی شده که روی کاغذ یک تیم برنده باشد!

 

شروع رویایی برای Digital Chaos

کاملا ارزشش را داشت! همه پیش بینی های من غلط از آب درآمد اما در عوض بازی های زیبایی را تماشا کردم. به هر حال، قرار نبود خودم برنده مسابقات پیش بینی سایت خودم بشوم و به خودم جایزه بدهم! این ها همه تقصیر تیم DC بود که در عین ناباوری روز دوم مرحله گروهی مسابقات TI6 را با موفقیت باورنکردنی پشت سر گذاشت. آن ها در دو بازی خود در برابر NewBee با دو استراتژی متفاوت پیروز شدند. بازی اول یک بازی طولانی بود و چه هیرویی بهتر از Alchemist برای یک جشنواره ی فارم! و بازی دوم در کمتر از 17 دقیقه به پایان رسید. چهره ی بازیکنان NewBee و تحلیلگران پنل مسابقات دیدنی بود.

در برابر Team Secret نیز آنها فوق العاده بودند. بازی اول به زیبایی تلاش حریف برای استفاده از Huskar را با فشار مضاعف روی این هیرو از همان ابتدای بازی خنثی کردند و با حفظ برتری تا انتهای بازی پیش رفتند. در بازی دوم هم علی رغم شروع ضعیف تر، با صبر و حوصله و با یک نبرد به موقع درست وقتی که bkb هایشان آماده شده بود، حریف را غافلگیر کردند و بازی را به سود خود بازگرداندند.

به طور خلاصه DC ثابت کرد که میداند دقیقا چه چیزی برای پیروزی لازم دارد و با استراتژی درست و اجرای بی نقص آن می تواند از شرایط مختلف سربلند بیرون بیاید. قطعا آن ها پس از این بیشتر زیر ذره بین خواهند بود و من هم باید در پیش بینی هایم تجدید نظر کنم!

 

EHOME – تکرار داستان CDEC در سال گذشته؟

EHOME از سهمیه وایلدکارد به جمع 16 تیم راه یافته بود. درست است که آن ها قویترین تیم وایلدکارد بودند، اما باز هم در برابر نام های بزرگ گروه B روی کاغذ شانس کمتری داشتند. اما آن ها هم نشان دادند که فوتبال (ببخشید، دوتا) توی زمین بازی اتفاق می افتد و نه روی کاغذ!

آن ها هم حتی یک بازی را در روز دوم واگذار نکردند. در بازی اولشان در برابر Team Secret آن ها در حالی که در طول بازی از حریف سر بودند، در انتها در برابر Arteezy با Morphling به مشکل برخورده بودند، اما با زیرکی و با استفاده از X مارک Kunkka توانستند باراکز تیم حریف را فتح کنند و با کمک کریپ های مگا فاتح این بازی طولانی باشند. در بازی دوم اما آن ها بسیار سرتر از حریف ظاهر شدند و با نمایش عالی iceiceice با Timbersaw حریف را به زانو درآوردند.

نمایش آن ها در برابر NewBee و MVP نیز چیزی کم نداشت و در نهایت موفق شدند همه بازیهای خود را با پیروزی پشت سر بگذارند و در صدر گروه B قرار بگیرند. سال گذشته تیم CDEC که از سهمیه وایلدکارد بالا آمده بود توانست تا فینال پیش رود، آیا EHOME هم میتواند همان داستان را امسال تکرار کند؟

 

ناکامی برای NewBee، فاجعه برای Team Secret

حداقل اینجا پیش بینی های من آنقدر هم بد نبود، اما روز دوم برای هواداران Team Secret نمی توانست بدتر باشد. آن ها همه بازیهای خود را در این روز واگذار کردند تا در کنار Fnatic قعرنشین گروه B شوند و به احتمال زیاد مرحله پایانی را در براکت بازنده ها آغاز خواهند کرد.

وضعیت NewBee از آنها کمی بهتر است. با این که NewBee هم دربرابر EHOME و DC شکست خورد، برد آن ها در برابر Fnatic أن ها را در رده ی سوم گروه B نگه داشته است و شانس خوبی برای حضور در براکت برنده ها خواهد داشت.

 

فراموش نکنید که وبسایت ایران دوتا 2 تنها وبسایت ایرانی است که به طور خودکار اطلاعات تمامی مسابقات شامل برنامه ها به وقت ایران، نتایج و جدول مسابقات را به روزرسانی می کند. پس در هر لحظه از شبانه روز می توانید تازه ترین اطلاعات را روی سایت ما به دست آورید. هم چنین مسابقات پیش بینی ما برای تورنمنت را از دست ندهید، چرا که می توانید جوایز قابل توجهی برنده شوید (البته اگر مثل من در پیش بینی بد نباشید.)

 

جدول مسابقات در انتهای روز دوم (لینک جدول زنده)

 

نویسنده: ایران دوتا 2

برای ثبت نظر باید از طریق حساب استیم خود به سایت وارد شوید.