دوستان عزیز،
حدود هفت سال پیش که وبسایت ایران دوتا2 را راه‌اندازی کردم، در آغاز مسیر مهاجرت بودم و در تنهایی غربت. علاقه‌ام به دوتا فراتر از یک سرگرمی بود. ترکیب عجیبی ازعشق و اعتیاد که شاید بسیاری از شما مشابهش را تجربه کرده اید و شاید گاهی از این که دیگران درکتان نمی‌کنند ناراحت یا عصبانی می‌شوید. برای من، دوتا یادآور روزهایی بود که ساعتها در کنار دوستان در سایت کامپیوتر دانشکده می‌نشستیم، برای هم کُری می‌خواندیم، بازی می‎کردیم، تحلیل می‌کردیم، تماشا می‌کردیم، از هر دری می‌گفتیم و حتی گاهی درس و دانشگاه را قربانیش می‌کردیم. دوتا برای من محور اصلی همان باهم‌بودن‌هایی بود در دوره‌ای که عبورش نه تنها دردناک بود، بلکه سایه‌ی غربت را سنگین‌تر می‌کرد. وقتی پس از چند ماه هم‌خانه‌ی جدیدم که امریکایی بود دوتاباز از آب درآمد، رفاقتمان به سرعت قوت گرفت و دوتا دوباره قسمت مهمی از زندگیم شد. واقعا تامل‌برانگیز است که یک بازی به سادگی می تواند دو نفر را از دو نقطه‌ی متفاوت جغرافیایی و فرهنگی به سرعت با هم آشنا کند. در همین دوران بود که از علاقه‌ام به دوتا و تجربه‌ام در نرم‌افزار و توسعه وب، و نیازم به ارتباط با جامعه‌ی ایرانی همسن و سالم، پروژه‌ی ایران دوتا2 متولد شد و چند سال به اشکال مختلف در کنار درس و کار مرا به خودش مشغول کرد. با این که سال‌هاست هیچ فرصت و زمانی برای پیش‌برد سایت نداشته ام و زیر بار مسئولیت‌ها دوتا را به طور کامل –اگرچه به سختی- ترک کردم، این سایت کماکان هر ماه میهمان هزاران بازدیدکننده است که خیلی‌هاشان مثل برادر کوچکتر خودم ده سال یا بیشتر از من جوانترند و علاقه‌شان به دوتا من را به یاد سال‌های پیش خودم می‌اندازد. چند ماه پیش که شغلم در مایکروسافت را ترک کردم و به همراه یکی از دوستان یک استودیوی بازی‌سازی در سیاتل راه‌اندازی کردم، یکی از اهدافم از این کار اختصاص وقت بیشتر به مسائلی بود که برایم مهم‌تر و جذاب‌تر است. ارتباط با نسل جوان(تر) ایران که سالهاست از آن دور بودم یکی از این مسائل است. یک صفحه‌ی اینستاگرام باز کردم تا در آن درباره‌ی فراز و نشیب‌های زندگی، تحصیل، کار، بازی، هنر، سفر و همچنین برخی از چیزهایی که دوست داشتم سالها پیش کسی به خودم می‌گفت صحبت کنیم. یکی از مسائلی که دوست دارم راجع بهش صحبت کنیم تجربه‌ام در زمینه‌ی اعتیاد به دوتا و تعادل بین تفریح، مسئولیت‌ها، روابط و سایر ابعاد زندگی است. چیزی که برای خودم سختی‌ها و درس‌های زیادی به دنبال داشته. اگرعلاقه مندید و دوست دارید در ارتباط باشیم، این صفحه اینستاگرام را دنبال کنید.

لینک صفحه اینستاگرام

لینک وبسایت شخصی (فعلا به زبان انگلیسی ولی به زودی بخش فارسی هم اضافه می کنم)

به امید دیدارتان، معین

اولین گزارش تصویری ایران دوتا 2 از سیاتل با همکاری سایت زومجی - ویدئو

شنبه 1395/05/16


اولین گزارش تصویری ایران دوتا 2 از سیاتل با همکاری سایت زومجی - ویدئو

همانطور که در خبرهای قبلی وعده داده بودیم، تیم ایران دوتا 2 در سیاتل حضور دارد و با کسب مجوز رسمی پوشش رسانه ای از کمپانی والو برای پوشش مسابقات بین المللی قهرمانی دوتا 2 معروف به The International، تا از این مسابقات و گوشه و کنار آن برای شما گزارش تصویری تهیه کند. این اولین بار است که یک رسانه فارسی زبان در بزرگترین رویداد ورزش الکترونیک در سال حضور خواهد داشت تا از نزدیک و به طور انحصاری به زبان فارسی گزارش تهیه کند.

امروز مفتخریم که اولین ویدیوی خود را از سیاتل برای شما منتشر کنیم. این ویدیو تیزر ما از تهیه گزارش تصویری در طول برگزاری مسابقات است و نتیجه ی ساعت ها تلاش ما برای تحقق این رویاست. تمامی تلاش ها و هزینه های  ما از روز به راه اندازی ایران دوتا 2 تا روزهای پایانی برای کسب مجوز و تهیه امکانات تصویر برداری، ویرایش و تولید در تحقق این ویدیو تاثیرگذار بوده و پخش این ویدیو به این معناست که ما قسمت زیادی از راه را با شما آمده ایم و از این پس خواهیم توانست تعداد بیشتری از این گونه گزارش ها برای شما تهیه کنیم. اما این فقط قسمتی از خبرهای خوب بود...

 

همکاری ایران دوتا 2 و زومجی

وبسایت زومجی شاید بزرگترین و باکیفیت ترین وبسایت فارسی زبان در عرصه سرگرمی و بازی های رایانه ای باشد. شاید بسیاری از شما مثل ما از طرفداران زومجی باشید و از مطالب زیبا و مفید آن ها لذت ببرید. یکی از مواردی که وبسایت زومجی را از سایرین مجزا میکند، بخش ویدیوی این وبسایت و کیفیت محتوای تصویری آن هاست. امروز مفتخریم که اعلام کنیم ایران دوتا 2 و زومجی در تهیه گزارش های تصویری و اخبار مربوط به مسابقات The International 2016 با هم همکاری خواهند کرد و تمامی آن چه خواهید دید و شنید، حاصل همکاری ایران دوتا 2 و زومجی خواهد بود. شما می توانید این پوشش خبری را از طریق هر دو وبسایت دنبال کنید و لذت ببرید.

ما هم به نوبه خود از وبسایت زومجی برای تحقق این همکاری تشکر می کنیم و امیدواریم بتوانیم با این همکاری محتوای مرغوب تر و جالب تر در اختیار مخاطبان هر دو وبسایت قرار دهیم. از شما دعوت میکنیم که حتما از وبسایت زومجی دیدن کنید و از محتوای آن ها در زمینه های گوناگون لذت ببرید.

 

و اما این شما و این تیزر گزارش تصویری ایران دوتا 2 از مسابقات TI6 در سیاتل:

دانلود با لینک مستقیم:

(1080p (160M

 (720p (32MB 

نویسنده: ایران دوتا 2

برای ثبت نظر باید از طریق حساب استیم خود به سایت وارد شوید.


نظرات کاربران

۶ سال قبل
اصلا باورم نمیشه.. خیلی ممنون از سایت زومجی و شما 3>
۶ سال قبل
Dametun Garm :) Ba Miracle Hatman Mosahebe KoniD